NASZA MISJA

Edukacyjna ścieżka marzeń

Misją Paidei jest wsparcie w projektowaniu edukacyjnej ścieżki marzeń. Wierzymy, że drogą do odniesienia sukcesu jest nie tylko dostanie się na najlepsze światowe uczelnie, ale również nieustanny rozwój osobisty.


Przygotowujemy do egzaminów wstępnych, pomagamy w złożeniu wyróżniającej się aplikacji, ale też wspieramy w poszerzaniu umiejętności i zainteresowań, które pomogą w planowaniu ścieżki kariery i egzekwowaniu wyznaczonych celów. Zależy nam na tym, aby wymarzona uczelnia była początkiem drogi, podczas której będziesz realizować swoje cele akademickie i zawodowe.

Fundujemy stypendia dla uczniów z niezamożnych rodzin


Wierzymy, że dostęp do edukacji jest podstawowym prawem każdego człowieka.
Dlatego 50% zysków Paideia jest przeznaczanych na Our Future Foundation, która wspiera uczniów
z niezamożnych rodzin w spełnianiu marzeń o studiowaniu na najlepszych zagranicznych uczelniach.

???????

Dr Michał Mazur

MBBCH / CARDIFF UNIVERSITY


Wieloletni prezes Our Future Foundation wspierającej uczniów z niezamożnych rodzin w dostaniu się na zagraniczne uczelnie. Od najmłodszych lat zaangażowany
w wiele inicjatyw charytatywnych. Od lat współtworzy program ?Rejs Mentoringowy?, aby pomóc najbardziej utalentowanym uczniom szkół średnich w dostępie do prestiżowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i USA.

 

Absolwent medycyny na Cardiff University, Dulwich College.Maciej Hołubiec

BA / HARVARD UNIVERSITY


Zdobywał doświadczenie w najbardziej prestiżowych firmach technologicznych, doradczych i inwestycyjnych w Stanach Zjednoczonych, Londynie, Singapurze, Tel-Avivie i Pekinie. Ukończył Harvard University oraz II LO im. Stefana Batorego w Warszawie.

Andrzej Skasko

MBA / SENIOR EXECUTIVE


Posiada 15-letnie międzynarodowe  doświadczenie biznesowe. Ukończył London South Bank University, MBA na Politechnice Warszawskiej we współpracy z London Business School oraz Leadership Academy for Poland prowadzoną przez wykładowców Harvard Kennedy School of Government.

Dr. Michał Mazur

MBBCH / CARDIFF UNIVERSITY


Wieloletni prezes Our Future Foundation wspierającej uczniów
z niezamożnych rodzin w dostaniu się na zagraniczne uczelnie. Od najmłodszych lat zaangażowany w wiele inicjatyw charytatywnych. Od lat współtworzy program ?Rejs Mentoringowy?, aby pomóc najbardziej utalentowanym uczniom szkół średnich w dostępie do prestiżowych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i USA.


Absolwent medycyny na Cardiff University, Dulwich College.


Jerzy Gut

MSC / LONDON SCHOOL OF ECONOMICS


Posiada bogate doświadczenie w doradztwie edukacyjnym. Pracował w największych firmach doradczych, odbywał staż w Izbie Reprezentantów w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych. Ukończył London School of Economics and Political Science oraz University of Warwick.


Maciej Hołubiec

BA / HARVARD UNIVERSITY


Zdobywał doświadczenie w najbardziej prestiżowych firmach technologicznych, doradczych i inwestycyjnych w Stanach Zjednoczonych, Londynie, Singapurze, Tel-Avivie i Pekinie. Ukończył Harvard University oraz II LO im. Stefana Batorego w Warszawie.


Andrzej Skasko

MBA / SENIOR EXECUTIVE


Posiada 15- letnie międzynarodowe doświadczenie biznesowe. Ukończył London South Bank University, MBA na Politechnice Warszawskiej we współpracy z London Business School oraz Leadership Academy for Poland prowadzoną przez wykładowców Harvard Kennedy School of Government.