HISTORIE SUKCESÓW

Poznaj historie sukcesów studentów, których wspierali nasi mentorzy


Bartek Chejchman

OXFORD, COMPUTER SCIENCE

Pomimo dużych osiągnięć akademickich w obszarze Informatyki, takich jak wygranie Google Code Challenge w 2018 roku, nie wiedziałem jak zabrać się za aplikowanie na studia za granicą. Moi mentorzy pomogli mi w wyborze pomiędzy Cambridge a Oxfordem, przeprowadzili przez proces aplikacyjny i przygotowali mnie do rozmów rekrutacyjnych.

Opłaciło się!


Bartek Chejchman

OXFORD, COMPUTER SCIENCEMaja Hnatów

LEYSIN AMERICAN SCHOOL

Przed poznaniem założycieli Paidei, nie spodziewałam się, że jako Polka mogę uczyć się w topowym Szwajcarskim liceum. A jednak, z ich pomocą, dostałam się do wymarzonej szkoły! Co więcej, ten sam zespół pomaga mi nawigować pomiędzy lekcjami i zajęciami pozaszkolnymi, oraz skupiać się na tym, co jest ważne. Harvard, Cambridge - nadchodzę!


Maja Hnatów

LEYSIN AMERICAN SCHOOLAleksandra Stryjska

DUKE HUNSHAN

Dwa lata temu myślałam, że będę studiować w Polsce. A jednak, za pomocą Paidei, dostałam się do sześciu rewelacyjnych uniwersytetów z całego świata! Moi mentorzy pomogli mi nie tylko otworzyć się na świat, ale również przeprowadzili mnie przez cały proces aplikacyjny. Wybrałam opcję najbardziej unikalną, czyli program oferowany łącznie przez instytucję Duke Kunshan. Dzięki temu spędzę dwa lata studiując na Duke University w Stanach Zjednoczonych i dwa lata ucząc się na Kunshan University w Chinach.


Aleksandra Stryjska

DUKE HUNSHANAleksandra Olszewska

PGNIG

Większość organizacji mentoringowych skupia się na pomocy aplikantom w celu dostania sie na wymarzoną uczelnię i potem o nich kompletnie zapomina. W przypadku Paidei jest odwrotnie. Mentorzy z Paidei wspierali mnie podczas studiów, nie tylko pomagając mi balansować naukę i zajęcia dodatkowe, ale również doradzili mi w jaki sposób przygotować się do rozmów rekrutacyjnych w PGNiG i koniec końców, dostać ofertę. Dziękuje Wam!


Aleksandra Olszewska

PGNIG